Spor Haberleri
SAYIN VALİMİZ TÜRKİYE SAKATLAR DERNEĞİ'NDE
24 Mayýs 2017

Vali Yerlikaya şampiyon engelli basketçileri kutladı

Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Tekerlekli Sandalye Basketbol ikinci liginden ,birinci lige çıkan, Sakatlar Derneğinin spor takımı Engelsiz Gaziantepspor'u kutladı.

A+A-

10-16 Mayıs Engelliler haftası nedeniyle , Türkiye Sakatlar Derneği Gaziantep Şubesini ziyaret eden Vali Ali Yerlikaya  Dernek başkanı Hulusi Kalender ile yaptığı görüşmede, Engelsiz Gaziantepspor ‘un aldığı kupanın çok anlamlı olduğunu belirterek ,"Gaziantep’in  takım oyunlarında yüzümüzü güldürmesi çok önemli. Birinci ligde başarılı olacağına ve şehrimizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum" dedi

SPORCULARLA GÖRÜŞTÜ

 Gaziantepspor antrenör  ve  engelli sporcularla özel ilgilenen Vali Yerlikaya ,başarılarından dolayı onları kutladı.Tekerlekli Sandalye  Basketbol ‘un çok zor bir oyun olduğunu ancak fırsat verildiğinde, engellilerin ulusal ve uluslar arası başarılarının gurur verici olduğunu söyledi.Engelsiz Gaziantepspor ‘un aldığı kupanın çok anlamlı olduğunu belirten Yerlikaya'ya 27 numaralı forma hediye edildi.

KALENDER MORAL BULDUK

 Vali Ali Yerlikaya ‘nın ziyaretinden mutlu olduklarını belirten Türkiye Sakatlar derneği Gaziantep Şube Başkanı Hulusi Kalender, "Sayın Valimiz daha önce de derneğimizi ziyaret etmişti.Böyle anlamlı bir hafta da engelli üyelerimizi,engelli basketbol oyuncularımızı hatırlaması,onlarla ilgilenmesi , engellilerimizin başarılarını takdir etmeleri  bizim için güç ve moral olmuştur.Sayın Valimizi yanımızda görmek  ,Engelsiz İstihdam merkezinde ki engelsiz atÖlyelerde üretilen bez çantaları ,çalışmalarımızı tekrar yerinde görmesi bizim için onur olmuştur.Tekerlekli Sandalye  Basketbol takımımızın birinci ligte de başarılı olacağına ve Gaziantep i en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyorum" dedi. Konuşmaların sonunda, Vali Ali Yerlikaya için özel yaptırılan 27 numaralı kırmızı siyahli forma ,Dernek başkanı Hulusi Kalender tarafından takdim edildi. Birinci lig kupası ile engelli sporcularla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Vali Yerlikaya şampiyon engelli basketçileri kutladı 
Diğer Haberler
ENGELSIZGAZIANTEPSPOR-SAMSUN ENGELLILERGUCU
ENGELSİZ GAZİANTEP-YALOVA ORTOPEDİKLER TEKERLEKLİ SANDALYE BAKETBOL
ENGELSİZ GAZİANTEPSPOR-AKSARAY BELEDİYESİ
ANTALYA ASAT & ENGELSİZ GAZİANTEPSPOR
ZAFERLE DÖNDÜLER
İLK YARININ SON DEPLASMANI
YENİ SEZONUMUZUN İLK MAÇI..!
YENİ SEZONUMUZ HAYIRLI OLSUN...
ENGELSİZ GAZİANTEPSPOR KULUBÜ'NDE ÖNEMLİ TOPLANTI
ENGELSİZ GAZİANTEPSPOR'DAN SAYIN VALİMİZE TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Video

Güncel Duyurular
Engelsiz Gaziantepspor'un Tuzla Maçındaki Başarısı
Başkanımız Hulusi Kalender'in Onur gecesi
EKPSS VE KURA TARİHLERİ BELLİ OLDU
ENGELSİZ GAZİANTEPSPOR Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımız , Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanlığının 2019/2020 yılı faaliyet programında bulunan ?Bedensel Engelliler Şehit İlyas Kaya Tekerlekli Sandalye Basketbol Sezonu 1.ligin
Engelsiz Gaziantepspor 27 Ekim 2019 Pazar günü saat 16.00 da Batman Belediyespor Tekerlekli sandalye Basketbol takımı ile Kamil ocak kapalı spor salonunda karşılaşacaktır. Tüm spor severleri bu heyecanlı maça bekliyoruz.
ENGELSİZ GAZİANTEPSPOR KAMİL OCAK'TA
Engelsiz Gaziantepspor'un önemli maçı
Gazisehrimizi Tekerlekli Sandalye Basketbol 1.Liginde temsil eden Engelsiz Gaziantepspor 13 Ekim cumartesi gunu yarin saat 11.00 de Kamil Ocak Kapali Spor Salonunda Kibris Turkcel Tekerlekli Sandalye Basketbol takimi ile karsilasacaktir.Tum Spor seve
Yeni sezonda ilk maçımız Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı ile 13 Ekim 2018 de olacaktır.. Tüm spor severleri bu heyecanlı ve ilk maçımıza bekliyoruz.
Diger Duyurular  Anket
Türkiye Sakatlar Derneği Gaziantep Şubesi çalışmalarından memnun musunuz?
 

Faydali Linkler
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi
Gaziantep Valiliği
Gaziantep Ticaret Odası
Gaziantep Sanayi Odası
Şehitkamil Belediyesi
 
Anasayfa  |  Hakkımızda  |  Projeler  |  Haberler  |  Foto Galeri  |  İletişim

© 2009 Türkiye Sakatlar Derneği Gaziantep Şubesi

VEMEDYA


Bugüne Kadarki Toplam Ziyaretçi Sayısı: 668244