Haberler
LİDERLER ENGEL TANIMAZ
16 Kasým 2019

Gaziantep Yesemek Rotary Kulübü ve Gaziantep Zeugma Rotary Kulübü’ nün birlikte düzenlediği 2430. Bölge 132. Ryla Seminerinde  Liderler Engel Tanımaz başlıklı sunumu yapan Hulusi Kalender gençlerle buluştu - Ben Liderim Demekle Lider olunmaz !!  diyerek sözlerine başlayan Başkanımız Hulusi Kalender Çocukluğundan itibaren hayatla nasıl mücadele ettiğini,İş yaşamını ve Türkiye Sakatlar Derneği Gaziantep Şubesi olarak yaptığımız projelerden,Engelsiz Gaziantepspor Tekerlekli Basketbol Takımının 2019/2020 sezonunda 1.Lig’de 5’te 5 yaparak nasıl azimle mücadele verdiğinden  bahsederek; işinin ve kendisinin reklamını yapmadığını  ;yaptığımız başarılı işler bizi reklam yaptı dedi.Dernek olarak çalışmalarımızı ve  Projelerimizi birlikte koordine ediyoruz diye tanıttığı İnsan Psikolojisi ve İletişim Uzmanı Erengül Üstünbostancı ile seminerde sözlerine devam eden Hulusi Kalender katılımcılara : Gençler! sizlere tavsiyem:

  • Liderde Gönüllülük esası olmalı
  • Liderliğin temelinde heyecan vardır ; yaptığınız her işi severek ,azimle yapın
  • Liderliği dozunda yapın öz güvenin fazlası da zarar getirir
  • Çalışmaktan Kaçmayın
  • Zaten bilgi sizdeyse herkes size geliyor

bir Liderde olması gereken özellikler bunlardır diyerek cümlelerini tamamladı.Daha sonra 132. Ryla  tarafından plaketini teslim alan Başkanımız Hulusi Kalender teşekkürlerini sundu.

 Diğer Haberler
ENGELSİZ GAZİANTEP SPOR KULÜBÜ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR
DERNEĞİMİZE ANLAMLI ZİYARET
HÜLYA AKKAYA'YA TEŞEKKÜRLER
PROJELERİMİZ KAPSAMINDA ÇALIŞMALARA BAŞLADIK !!!
2020-2021 SEZONU 1.LİG FİKSTÜRÜ ÇEKİLDİ !!
ENGELSİZ ATÖLYELERDE FAALİYETLERİMİZ BAŞLADI!!!
Engelsiz Gaziantepspor -Tuzla Maçı
Gaziantep Zeugma Rotary Kulübü'nden Meslek Hizmet ödülü
Engelsiz Gaziantepspor Görev Dağılımı
Engelsiz Gaziantepspor -Konya Maçında Süpriz Misafirler
Video

Güncel Duyurular
DUYURUDUR!! TÜRKİYE SAKATLAR DERNEĞİ GAZİANTEP ŞUBESİ OLARAK; YILLARDIR BAŞARILI BİR ŞEKİLDE YÜRÜTÜLEN ''ÜLKEME KATKI İÇİN ENGELLİ DEĞİLİM İSTİHDAM PROJESİ'' 01.10.2020 TARİHİ İTİBARİYLE YENİDEN FAALİYETE BAŞLAYACAKTIR.
2020-2021 SEZONU 1.LİG FİKSTÜRÜ ÇEKİLDİ. YAKINDA ANTRENMANALARA BAŞLAYACAK OLAN ENGELSİZ GAZİANTEP SPOR KULÜBÜ TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL TAKIMI OYUNCULARI; YENİ SEZONA ÇOK İYİ HAZIRLANACAKLARINI VE ÇOK HEYECANLI OLDUKLARINI SÖYLEDİLER.
ENGELSİZ ATÖLYELER ÜRETİM VE TÜKETİM KOOPERATİFİ OLARAK SPARIŞLERINIZ ÜZERINE ENGELLI BIREYLERIMIZIN HAZIRLADIĞI ÜRÜNLER ILE 01/09/2020 İTİBARİYLE ÜRETIME DEVAM ETMEKTEYIZ . SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.
TÜRKIYE SAKATLAR DERNEĞI GAZIANTEP ŞUBESI OLARAK 01/09/2020 TARIHI ITIBARIYLE ENGELLI BIREYLERIMIZE YÖNELIK GERÇEKLEŞTIRILECEK OLAN PROJEMIZ KAPSAMINDA GEREKLI ÇALIŞMALARA BAŞLANMIŞTIR. SAĞLIKLI GÜNLER DILERIZ
Engelsiz Gaziantepspor'un Tuzla Maçındaki Başarısı
Başkanımız Hulusi Kalender'in Onur gecesi
EKPSS VE KURA TARİHLERİ BELLİ OLDU
ENGELSİZ GAZİANTEPSPOR Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımız , Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanlığının 2019/2020 yılı faaliyet programında bulunan ?Bedensel Engelliler Şehit İlyas Kaya Tekerlekli Sandalye Basketbol Sezonu 1.ligin
Engelsiz Gaziantepspor 27 Ekim 2019 Pazar günü saat 16.00 da Batman Belediyespor Tekerlekli sandalye Basketbol takımı ile Kamil ocak kapalı spor salonunda karşılaşacaktır. Tüm spor severleri bu heyecanlı maça bekliyoruz.
Diger Duyurular  Anket
Türkiye Sakatlar Derneği Gaziantep Şubesi çalışmalarından memnun musunuz?
 

Faydali Linkler
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi
Gaziantep Valiliği
Gaziantep Ticaret Odası
Gaziantep Sanayi Odası
Şehitkamil Belediyesi
 
Anasayfa  |  Hakkımızda  |  Projeler  |  Haberler  |  Foto Galeri  |  İletişim

© 2009 Türkiye Sakatlar Derneği Gaziantep Şubesi

VEMEDYA


Bugüne Kadarki Toplam Ziyaretçi Sayısı: 821781