Haberler
23 Nısanda 23 Tekerlekli Sandalye
23 Nisan 2019

Şahinbey Lions kulübü tarafından 23 Engelli çocuğa Tekerlekli Sandalye bağışı yapıldı. Türkiye Sakatlar Derneği Gaziantep Şubesi tarafından organize edilen dağıtım töreninde ,Şahinbey Lions Başkan ve yöneticileri katıldı ve duygulu anlar yaşandı.

23 Nısanda 23 Tekerlekli Sandalye Bağışında bulunan, Şahinbey Lions Yönetim Kurulu Başkanı Dilber Bayrak ; her yıl kulübümüzce yapılan Tekerlekli Sandalye bağışımızı bu kez çocuklar için planladık.Dağıtım için Ciddi bir kuruluş olan, Türkiye Sakatlar Derneği Gaziantep Şubesi ile temasa geçerek ihtiyaç sahibi çocuklarımızı belirledik ve sade bir şekilde verdik. Şahinbey Lions kulübü olarak her zamana engellilerimizin yanında olmak istiyoruz. Bize bu çalışmada destek veren Türkiye Sakatlar Derneği Gaziantep Şubesi Başkanı Hulusi Kalender'e, Yönetim Kuruluna ve bu töreni büyük bir titizlikle organize eden insan psikolojsi ve iletişim uzmanı Erengül Üstünbostancı'ya teşekkür ederiz.

Türkiye Sakatlar Derneği  Gaziantep Şubesi Başkanı Hulusi Kalender ; bazan bize soruyorlar ,ihtiyaç sahipleri için Tekerlekli Sandalye nasıl temin ediyorsunuz diye.? Siz ciddi işler yaparsanız,işiniz çok kolaylaşır.Sosyal Sorumluluk bilincinde olan kişi ve kuruluşlar sizleri bulur.İhtiyaç sahibi üyelerimize,engellilerimize gerekli olan Tekerekli Sandalyeler her yıl Şahinbey Lions tarafından karşılanmaktaydı.Ancak bu yıl bir farkındalık yapıp 23 Nısan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyle , 23 engelli Çocuğumuza Tekerlekli Çocuk Sandalyesi verildi.Bizim amacımız duyarlı kişi ve kuruluşları ,ihtiyaç sahibi engellilerle buluşturmak.Bağış yapanlarla, bağış alanları  bir araya getiriyoruz.Her iki tarafta mutlu oluyor.Dernek olarak bu tür etkinlilere, faydamız olmasından bizde mutlu oluyoruz.dedi

Dağıtım törenine Şahinbey Lıons Başkanı Dilber Bayrak yanı sıra, Esin Çayırağası Alyamaç,Şebnem Oral,Demet Aktan,Gülben Deniz Gölgeler,Saynur Cebeci ,Gülden Uzalp ile engelli çocuklar ve aileleri katıldı.Diğer Haberler
ENGELSİZ GAZİANTEP SPOR KULÜBÜ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR
DERNEĞİMİZE ANLAMLI ZİYARET
HÜLYA AKKAYA'YA TEŞEKKÜRLER
PROJELERİMİZ KAPSAMINDA ÇALIŞMALARA BAŞLADIK !!!
2020-2021 SEZONU 1.LİG FİKSTÜRÜ ÇEKİLDİ !!
ENGELSİZ ATÖLYELERDE FAALİYETLERİMİZ BAŞLADI!!!
Engelsiz Gaziantepspor -Tuzla Maçı
Gaziantep Zeugma Rotary Kulübü'nden Meslek Hizmet ödülü
Engelsiz Gaziantepspor Görev Dağılımı
Engelsiz Gaziantepspor -Konya Maçında Süpriz Misafirler
Video

Güncel Duyurular
DUYURUDUR!! TÜRKİYE SAKATLAR DERNEĞİ GAZİANTEP ŞUBESİ OLARAK; YILLARDIR BAŞARILI BİR ŞEKİLDE YÜRÜTÜLEN ''ÜLKEME KATKI İÇİN ENGELLİ DEĞİLİM İSTİHDAM PROJESİ'' 01.10.2020 TARİHİ İTİBARİYLE YENİDEN FAALİYETE BAŞLAYACAKTIR.
2020-2021 SEZONU 1.LİG FİKSTÜRÜ ÇEKİLDİ. YAKINDA ANTRENMANALARA BAŞLAYACAK OLAN ENGELSİZ GAZİANTEP SPOR KULÜBÜ TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL TAKIMI OYUNCULARI; YENİ SEZONA ÇOK İYİ HAZIRLANACAKLARINI VE ÇOK HEYECANLI OLDUKLARINI SÖYLEDİLER.
ENGELSİZ ATÖLYELER ÜRETİM VE TÜKETİM KOOPERATİFİ OLARAK SPARIŞLERINIZ ÜZERINE ENGELLI BIREYLERIMIZIN HAZIRLADIĞI ÜRÜNLER ILE 01/09/2020 İTİBARİYLE ÜRETIME DEVAM ETMEKTEYIZ . SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.
TÜRKIYE SAKATLAR DERNEĞI GAZIANTEP ŞUBESI OLARAK 01/09/2020 TARIHI ITIBARIYLE ENGELLI BIREYLERIMIZE YÖNELIK GERÇEKLEŞTIRILECEK OLAN PROJEMIZ KAPSAMINDA GEREKLI ÇALIŞMALARA BAŞLANMIŞTIR. SAĞLIKLI GÜNLER DILERIZ
Engelsiz Gaziantepspor'un Tuzla Maçındaki Başarısı
Başkanımız Hulusi Kalender'in Onur gecesi
EKPSS VE KURA TARİHLERİ BELLİ OLDU
ENGELSİZ GAZİANTEPSPOR Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımız , Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanlığının 2019/2020 yılı faaliyet programında bulunan ?Bedensel Engelliler Şehit İlyas Kaya Tekerlekli Sandalye Basketbol Sezonu 1.ligin
Engelsiz Gaziantepspor 27 Ekim 2019 Pazar günü saat 16.00 da Batman Belediyespor Tekerlekli sandalye Basketbol takımı ile Kamil ocak kapalı spor salonunda karşılaşacaktır. Tüm spor severleri bu heyecanlı maça bekliyoruz.
Diger Duyurular  Anket
Türkiye Sakatlar Derneği Gaziantep Şubesi çalışmalarından memnun musunuz?
 

Faydali Linkler
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi
Gaziantep Valiliği
Gaziantep Ticaret Odası
Gaziantep Sanayi Odası
Şehitkamil Belediyesi
 
Anasayfa  |  Hakkımızda  |  Projeler  |  Haberler  |  Foto Galeri  |  İletişim

© 2009 Türkiye Sakatlar Derneği Gaziantep Şubesi

VEMEDYA


Bugüne Kadarki Toplam Ziyaretçi Sayısı: 761531